Студия мультипликации основана Евгением Бугаёвым в 1991 году

Сценарий | Сценарная базаДорогие Друзья, мы решили объединить все присланные нам Ваши сценарии, сказки и идеи в одну СЦЕНАРУЮ БАЗУ, которой может воспользоваться любой, сохранить себе, что-то для себя найти или прокомментировать ту или иную идею будущего мультфильма. Высылайте нам свои произведения на адрес:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  (с пометкой — сценарная база), после чего мы её опубликуем для всеобщего обсуждения, оценки, комментариев. Максимальный размер текста: 5 печатных листов формата A-4. Лучшие истории возможно превратиться в анимационный фильм или мультфильмВсе присланные тексты не рецензируется и не отсылаются обратно. Желаем творческих успехов!

Печать

ЗАЙЧИК У САДОЧКУ

Рейтинг:   / 4
ПлохоОтлично 

Рассказ "Зайчик у садочку", автор Владимир Шаповалов - заявка на сценарий и экранизацию мультфильма.

ЗАЙЧИК У САДОЧКУ


Прийшла у ліс осінь, потягнулися в теплі краї літні птахи разом з дітками які за літо підросли і стали сильними й витривалими для далекого перельоту у теплі краї.

 В хатинці зайчиків підріс за літо зайчик Дмитрик. На зиму мамі з татом треба йти на роботу щоб заробляти грошики, а з Дмитриком нема кому сидіти! І що тут робити?

 Але раптом лісом пройшла чутка, що старенька бабуся сова збирає в лісі садочок для діточок різних звірів, щоб поки їхні матусі з татусями на роботі, дітки були нагодовані та доглянуті.

 Прийшли мамо з татом до садочку, привели й Дмитрика. Не вспів зайчик роздивитись, як до нього підскочила прутка і руденька білочка Зося.

 Зося: - пішли хутчіш, я тобі щось покажу!

 Так зайчик і побіг гратися у свою групу. Спочатку Дмитрик хотів роздивитись що та як, але із пруткою Зосею спокою йому не було. Пів дня вони бігали по своєму садочку аж поки їх не запросили на обід.

 Після смачного обіду діткам захотілося спати і всі пішли до своїх ліжечок. Особливо хотів спати медведик Гаврило. Медведі взагалі взимку люблять поспати, а тут усі разом дітки йдуть до своїх м’якеньких друзів, - подушок та одіялець. Як тут не поспати?

 Хотів Дмитрик зайняти ліжко поруч з Зосиним ліжком, та Вовчик сіренький, який був дужим за Дмитрика відтіснив зайчика і зайняв гарне ліжечко біля віконця. Засмутився Дмитрик, - а як Вовчику сказати що це я хотів сюди лягти, - Вовчик дужий за зайчика!

 Зося теж помітила що Вовчик повівся не дуже чемно зайнявши місце на якому хотів спати зайчик. І тоді білочка звернулась за допомогою до своєї подружки – теж рудої лисички Кароліни.

 Зося: Слухай, Каролінко, що ж нам з Дмитриком робити? Ми увесь день із ним грались, а тепер Вовчик не хоче щоб ми поруч були. Взяв і зайняв місце що біля віконця. Як його звідти виманити?

 Каролінка: нічого не бійся, зараз щось вигадаємо!

Трохи поміркувавши, лисичка раптом вигукнула: А хто у нас в групі найспритніший та найсильніший?

 Вовчик з Гаврилком відразу ж попіднімали голови зі своїх подушок

-   А що?

-   Та так нічого, ось собі клопіт знайшла, - на отім он ліжку, де зайчик сидить і спати не лягає така примхлива подушка… Хто би на неї голову не поклав, вона обов’язково його скине. Он і зайчика не пускає до ліжечка.

Вовчик попереду медведя Гаврилки спритно підкинувся і миттю був біля ліжка

 Вовчик: - А ну Дмитрик, відійди но, йди он до мого ліжка під віконцем, мені треба зараз з цією подушкою розібратися!

 Дмитрик від подиву аж рота відкрив і тихенько пішов до свого улюбленого місця спати, а Вовчик як був кинувся на ліжко з неслухняною подушкою, ліг ровненько, затис її міцно під головою, ще й вухами непомітно притримував, щоб та не вирвалась. Так і заснув сіренький. А Дмитрик зрозумів, що сила не завжди допомагає вирішувати спірні питання, можна щось придумати так що всім буде весело і корисно. З цими думками Дмитрик вперше у садочку і заснув…!


Автор: Владимир Шаповалов

Связаться с автором:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

{fcomment}