ОДЕСЬКА СТУДІЯ МУЛЬТИПЛІКАЦІЇ

заснована у 1991 році

Дитяча школа мультиплікації "Плюшевий Їжачок" — це творча майстерня для вашої дитини. Ми навчимо вашу дитину працювати в Команді, познайомиться з основами та законами анімації, історією мультиплікації, як створювати анімацію та вивчимо професійну термінологію кіновиробництва, її стилями (мальованою, пластиліновою, стоп-моушену, тривимірною та ін.), а також вони вивчать основні програми для створення мультфільмів та анімації. Тут ваші діти мають можливість вигадувати свої історії та з них зробити свій мультфільм, щоб їхні фільми можна було показувати на кінофестивалях та інших майданчиках. Є можливість давати уроки анімації учням онлайн.

      >> Пару слів про керівника школи Валерію Крец — професійного 2D та 3D аніматора, педагога:

  • Досвід роботи в мультиплікаційній індустрії понад 25 років;
  • Учасник різних проектів від анімаційних серіалів до повнометражних мультфільмів ("Смішарики", "Фіксики", "Казковий патруль", "Монсіки", "Микита Кожемяка", "Малишарики", "Аліса знає, що робити", "КОАПП", " ZOO. Новий Рік", "S.O.S." та багато інших.);
  • Учасник міжнародних анімаційних конкурсів у тому числі, такого як "Конкурсу від Render, Animationclub та Kenny Roy";
  • Навчальний викладач у школі анімації: результат, багато мультиплікаторів, що успішно реально працюють, у різних студіях світу. Якщо ви хочете брати уроки, є можливість студентам навчатися онлайн.

           Контакти: +38 (097) 528-06-47 (Вайбер, Телеграм)
           https://www.facebook.com/animationkrets

О студії: 

Одеська студія мультиплікації: виробництво класичної 2D та 3D анімації, мультфільмів, серіалів, музичних кліпів, реклами, анімація для Android та iOS.

Контакти:

+38 (067) 481 - 01 - 35
+38 (097) 528 - 06 - 47

cartoon.odessa@gmail.com