ОДЕСЬКА СТУДІЯ МУЛЬТИПЛІКАЦІЇ

заснована у 1991 році

УРОКИ АНІМАЦІЇ ТА МУЛЬТИПЛІКАЦІЇ

Уроки 2D анімації – двомірна анімація є основою руху: пожвавлення! Тут виставлятимемо та обговорюватимемо уроки для аніматорів різного рівня складності. Почнемо з законів анімації, руху маятника, ходи, бігу, емоцій, пластики, циклів руху, перспективи та до складних емоційних сцен з артикуляцією персонажа.

Уроки 3D анімації – це моделювання об'єктів, персонажів, навколишнього простору, текстурування та їх анімація на основі 3D редакторів: Autodesk Maya, Мах, ZBrush, Сinema 4D та багато інших. Тут будуть опубліковані уроки на основі студійних робіт та проектів, а також, на наш погляд, найцікавіші 3D уроки в Інтернеті.

Поради аніматора – це безцінний творчий та практичний досвід художників-мультиплікаторів. Починаючи від того, як краще влаштувати робоче місце аніматора - зібрати склофон, до професійних секретів, порад і тонкощів анімаційного виробництва.

Вчимося малювати — це покрокові уроки, як намалювати анімаційний персонаж, тварину, дракона, вибухи. Але найголовніше - це вміння намалювати і придумати свого власного, несхожого на інших, персонажа. Від простого до складного. Так, що беріть Вашу уяву, олівець, гумку та папір – вперед! Ваша фантазія не має меж!

Майстер-класи – по переслідуваним майстер-класом цілям розрізняють два основних види майстер-класів: навчальний, де основною метою навчання є оволодіння особою, що вивчається; демонстраційний, де основною метою заняття є демонстрація ідей, можливостей чи досягнень у зазначеній сфері особі, що навчається.

Сценарій — літературно-драматичний твір, написаний як основа для постановки кінофільму або телефільму. Сценарій у кінематографі, як правило, нагадує п'єсу та докладно описує кожну сцену та діалоги персонажів. Іноді сценарій є адаптацією окремого літературного твору для кінематографа, іноді в цьому випадку автор роману буває і автором сценарію (сценаристом).

Making-of — кіно відомий як фільм за кадром або документальний фільм, який показує виробництво фільму або телевізійної програми. Це часто називають EPK (electronic press kit) відео, завдяки своєму основному використання як рекламний інструмент, або одночасно з кінотеатрах або як бонус на DVD фільму. Як робити фільм в кінцевому підсумку може бути більш важливим, ніж сам фільм.

12 основних принципів анімації від «Walt Disney Studios»
  Предствляем Вашему вниманию, 12 основных принципов анимации (не важно 2D или 3D), разработаных еще в 1930-ых год...
ІСТОРІЯ АНІМАЦІЇ — від А до Я
Анимация (animation) - от латинского "anima" — душа,  анимация означает одушевление или оживление. Мультипликация, ан...
РІЧАРД ВІЛЬЯМС — "Набір виживання аніматора"
  Настольная книга для "классических" (рисующих руками или на компьютере) аниматоров. Лучший, на сегодняшний...
АНІМАЦІЙНІ ТЕРМІНИ — Абетка мультиплікатора
A Animation (анимация) — искусственное создание эффекта подвижного изображения путем быстрой смены последоват...
HAYAO MIYAZAKI — японський режисер-аніматор
Биография Хаяо Миядзаки родился в городе Акэбоно-тё, расположенном в одном из 23 специальных районов префек...
О студії: 

Одеська студія мультиплікації: виробництво класичної 2D та 3D анімації, мультфільмів, серіалів, музичних кліпів, реклами, анімація для Android та iOS.

Контакти:

+38 (067) 481 - 01 - 35
+38 (097) 528 - 06 - 47

cartoon.odessa@gmail.com